"אין לי זמן לכבס!"

אם חיתולים רב פעמיים נשמע לכם כמו דבר שדורש זמן והתעסקות והוא מתאים לאמהות שיושבות בבית ויש להן ילד אחד והמון זמן פנוי, אז אתם חייבים לקרוא את הכתבה הבאה

יוצא לי לפגוש לא מעט הורים וכל פעם שעולה השאלה על חיתולים רב פעמיים, ההורים מולי ישר שולפים את הטיעון שמבחינתם נשמע מנצח, “אין לי זמן לכבס”, זה מגיע גם בצורות אחרות כמו, “יש לי מספיק עבודה על הראש, לא צריכה עוד”, “למי יש זמן להתעסק עם זה?” ועוד ועוד.

אני יודעת שסביב חיתולים רב פעמיים קיימת הילה כאילו הם מצריכים התעסקות מטורפת ובכתבה מסוימת אפילו הגדירו מחתלים בבד כ”נאו-היפים פריבילגים עם יותר מדי זמן פנוי”, אז זהו, שאני לפחות ממש לא כזו. אם נעצור לרגע ונחשוב, מה היא אותה “התעסקות” מורכבת הכרוכה בחיתולים, נגלה שמדובר בשני דברים בלבד: ניקוי קקי וכביסה פעמיים בשבוע.

איכס קקי

“ניקוי קקי” יכול להישמע כמו משימה מהגיהנום ובאמת כתבתי מאמר שלם על “איכס, צריך לכבס קקי?”, האמת שלפעמים זה לא הדבר הכי כיף או ריחני שיש, אבל זה סך הכל קקי של התינוק שלנו וכל שפריצר (ברז בידה) ישטוף את זה היישר לאסלה בלי להשאיר זכר על החיתול.

ביננו, כמה חיתולי קקי נזכה לראות ביום אחד? רוב רובם של החיתולים מסתיימים כשהם ספוגים פיפי ואיתו ממש אין לנו שום בעיה, נכון?

מזל שיש מכונת כביסה

אחרי שהורדנו את החיתול מהטוסיק, הוא יכול לנוח לו במקום מאוורר עד שיגיע יומו לכביסה., כן, החיתול יכול לשבת גם כמה ימים, אין צורך לשטוף פיפי, בשביל זה המציאו מכונות כביסה משוכללות וסבוני כביסה עם דטרגנטים ואנזימים שיודעים להתמודד אפילו עם כביסת חיתולים הכי מלוכלכת שיש.

האמת, שגם לי אין זמן לכבס, באמת! יש לי עבודה מאוד דרשנית ולחוצה שמשאירה לי אפס זמן, אני אמא לשתי בנות ולכן אני מרכזת את הכביסה של כל הבית לשישבת וכביסת חיתולים מסתכמת בשתי מכונות, פעמיים בשבוע. איך זה קורה? פשוט מאוד, תדאגו שיהיו לכם לא פחות מ-36 חיתולים כדי להגיע למצב הזה.

אז עכשיו, אחרי שהבנתם שהשד לא כל כך נורא וחיתולי בד יכולים להשתלב נהדר בחיים שלכם, הגיע הזמן לעשות את הצעד החשוב הזה עבורכם ועבור תינוקכם כי חיתולי בד בריאים יותר, חסכוניים, יפים ואקולוגיים הרבה יותר מכל חלופה אחרת שיציעו לכם.