חיתולי בד רב פעמיים בייבי קואלה

חיתולי בד רב פעמיים של בייבי קואלה, נתפרים בעבודת יד כחול לבן, כאן בישראל מבדים מיוחדים ונושמים העשויים בטכנולוגיה ייחודית כאשר מצד אחד הם אטומים לבריחת נוזלים אך נושמים ומאווררים ומעניקים לטוסיק הקטן את החופש לגדול ללא כימיקלים.

למי מתאים חיתולים רב פעמיים של בייבי קואלה?

חיתול רב פעמי של בייבי קואלה מותאם החל מרגע הלידה (כ-3.5 ק"ג) ועד פרידה מחיתולים (החיתול יכול לשמש גם כחיתול BIG לילדים עד גיל 4).  חיתולי בד רב פעמיים לתינוקות של בייבי קואלה בעלי מידה אחת המשתנה בקלות רבה באמצעות טיקטקים (לחצניות) והשינוי במידות הוא פשוט, קל ונוח. 

איך משתמשים בחיתול בד רב פעמי של בייבי קואלה?​

חיתול כיס רב פעמי: נוח וקל לשימוש. זהו חיתול רב פעמי אהוב מאוד על הורים רבים, כנראה בגלל שמזכיר את נוחות חיתול חד פעמי רק בלי לזרוק לאשפה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להכניס את רפידת בייבי קואלה בתוך הכיס הייעודי לה, להתאים את גודל החיתול לתינוק והחיתול מוכן לשימוש. לפני הכביסה חשוב להוציא את רפידה רב פעמית מכיס החיתול לכבס הכל יחד לפי הוראות כביסה.  חיתול כיס זו היא שיטת החתלה מומלצת מאוד למסגרות (מעון, בית תינוקות, גן ילדים, מטפלת פרטית). חיתול כיסוי רב פעמי: אחת משיטות ההחתלה החסכוניות ביותר. כל מה שצריך לעשות הוא להניח את הרפידה הרב פעמית או מספר רפידות רב פעמיות לפי הצורך בתוך חיתול כיסוי והחיתול מוכן לשימוש. כל מספר שעות מחליפים רפידה רב פעמית משומשת בנקייה ונשארים עם אותו הכיסוי. במידת הצורך ניתן לנגב את פנים הכיסוי להסרת לחות. במידה וחיתול הכיסוי הרב פעמי מתלכלך, זורקים אותו לכביסה.  חיתול כיסוי מורכב משתי שכבות של PUL בד בטכנולוגיה מיוחדת השומרת מהנוזלים לא לברוח החוצה אך מאידך גם נושמים.

למה לבחור בייבי קואלה?

מי ישמור על הבייבי שלכם אם לא אתם? הגיע הזמן להתקדם צעד אחד קדימה אל עבר העתיד בריא, חסכוני, חכם וירוק הרבה יותר. הצטרפו אלינו למהפכה שתופסת תאוצה בכל העולם והתחילו כבר היום לחתל בחיתולים רב פעמיים.