מי אנחנו?

את ה"הריון" של בייבי קואלה, התחלנו לפני יותר משנה כשביתנו הבכורה, אבגיל, היתה צריכה להיכנס לראשונה למסגרת של גן. חיפשנו אחרי חיתול גן מושלם שיהיה גם נוח להחתלה, גם אמין מבחינת ביצועים וגם יפה. מצאנו הרבה חיתולים אבל לא בדיוק את מה שחיפשנו אז התחלנו לתפור לה סטאש ראשוני לגן.

מלאכת התפירה והיצירה היו כל כך ממלאות והמחמאות לא הפסיקו לזרום אז החלטנו להרים את הכפפה ולהקים מותג חיתולים ישראלי כחול לבן שיכיל בתוכו גם סטייל ואופנה וגם חיבור לצרכים של ההורים המחתלים הישראלים.

למסע הזה נרתמו כל כך הרבה אנשים טובים ומדהימים ובמהלך שנה שלמה, אבן אחר אבן בנינו את היסודות של המותג Baby koala שאתם כרגע רואים. אנחנו מאמינים כי שילוב של מקצוענות, הקשבה לצרכים המשתנים של הורים ובעיקר מוצר שעומד בטופ מבחינת איכות החומרים והביצוע מהווים יחד מתכון מנצח ממנו כולם נהנים, גם אתם, הצרכנים.

כהורים לשתי ילדות מחותלות בחיתולי בד רב פעמיים, אנחנו מאמינים ששירות לקוחות והקשבה לכם, ההורים, הם המתכון להחתלה מאושרת יותר, חיסכון משמעותי בכסף ולעולם ירוק.

החיתולים כולם נתפרים בעבודת יד עם המון אהבה ומחשבה, כאן בישראל וזו ההזדמנות שלכם לתת כתף ולתמוך בעסק קטן ישראלי שרוצה להפיץ את בשורת חיתולי הבד לכל קצוות הארץ, מדן ועד אילת.

עכשיו, כשאתם כבר חלק מהמשפחה, רצינו שתדעו שאנחנו כאן תמיד בשבילכם,

דגנית וגלעד

חיתולי בייבי קואלה, הבחירה הטבעית.

info@baby-koala.com

בפייסבוק (חיתולי בד רב פעמיים בסטייל Baby-koala)

באינסטגרם (Babykoala_clothdiaper)

דגנית: 054-2003252