היי, נעים להכיר

את ה"הריון" של בייבי קואלה התחלתי בשנת 2014, אחרי שאבגיל, הבת הבכורה שלנו כבר היתה בת 8 חודשים והיתה צריכה להיכנס לראשונה למסגרת של גן. חיפשתי אחרי "חיתול גן מושלם" שיהיה גם נוח להחתלה, גם אמין מבחינת ביצועים וגם יפה. מצאתי הרבה חיתולים אבל לא בדיוק את מה שרציתי. החלטתי לקנות מכונת תפירה, שרטטתי גזרות של חיתולים, קניתי בד מתאים והתחלתי לתפור.

מלאכת התפירה והיצירה היו כל כך ממלאות והמחמאות לא הפסיקו לזרום אז החלטתי להרים את הכפפה ולהקים מותג חיתולים ישראלי, כחול לבן, שיכיל בתוכו גם סטייל ואופנה וגם חיבור לצרכים של ההורים המחתלים הישראלים.

למסע הזה נרתמו כל כך הרבה אנשים טובים ומדהימים ובמהלך שנה וחצי , בניתי, תכננתי ועיצבתי את המותג Baby koala שאתם מחזיקים כרגע ביד.

אני מאמינה כי שילוב של מקצוענות, הקשבה לצרכים המשתנים של הורים ובעיקר מוצר איכותי שנתפר מחומרים מצוינים שכל תפר בו מתוכנן בקפידה, מהווים יחד מתכון מנצח ממנו כולם נהנים, גם אתם, הורים אהובים.

כאמא לשלוש בנות שחותלו בחיתולי בד רב פעמיים של בייבי קואלה, אני מאמינה ששירות לקוחות והקשבה לכם, ההורים, הם המתכון להחתלה מאושרת יותר, לחיסכון משמעותי בכסף ולעולם ירוק.

עכשיו, כשאתם כבר חלק מהמשפחה, רציתי שתדעו שאני והצוות המופלא של בייבי קואלה כאן תמיד בשבילכם.

דגנית